34-uz ked sa tak doj... tak by ste mohli upravit aj stranku!Uz je to peknych par dni co to zmenili a stale tam je smer zel. st.!PRECO?!Som zvedavy ci zmenia trasu ked dakeho studenta pomelie vlak:/Kto ho pripise na konto?Mesto?
NOTRI dei LUTANES MINE!
NOTRI dei LUTANES MINE!

Je to problém najmä kvôli tej mailovej notifikácii.
Petik
Takisto "MÚ ale aj iné inštitúcie nachádzajúce sa v okolí námestia Slobody ". Ako casto tam chodite?? Na MU som bol raz v zivote, kvoli po***anej slovenskej dani z odpadu, ktoru ma nutili platit.
Ja uprimne lutujem ludi, ktori musia kvoli tejto zmene cvikat 13Sk navyse. Ale argumentovat tym, ze na stanicu to maju studenti 3minuty dlhsie, to je fakt smiesne.