Mozem sa spytat co to bolo za chytreho cloveka, ktory zmenil trasu 34!!!!Ako sa mam prepravit na na´mestie slobody???Ci mam este prestupovat ako idiot a vyhadzovat za to este viac penazi?Mam dojem ze nas tu niekto chce obrat o peniaze.Tuto trasu musel vymysliet niekto pod vplyvom alkoholu.Cchel by som sa tymto obratit na MHD BB aby uvazili co urobili.

Vladimír
Napokon, predsa jedna výnimka potvrdzujúca pravidlo - začiatkom júla 2003 som navštívil ZA asi tak na 3 hodiny a vtedy jediný raz ma nikto nekontroloval.