MIMI: SADZV sa chystá na prerobenie,alebo nákup takýchto vozidiel plyn, žial ide zatiaľ o Zvolen ak chceš môžem ti sem prepísať jeden článok z novín, na inete nieje. A v tedy ked vyšiel ten článok v novinách r.2005-jar, asi netušili že budú robiť aj BB v r.2006. Preto si myslím že by mohli splynofikovať aj B.Bystricu. ?
DM 904.001
S Vaším článkom,žiaľ,sa musím stotožniť,preto treba BOJKOTOVAŤ SADistov VŠETKÝMI SPôSOBMI!HOC AJ EKOTERORIZMOM!KEĎ NIE TROLEJBUSY,TAK RADšEJ NIČ!aLE TIE AUTOHNUSY SADISTOV NEMOŽNO NAĎALEJ TRPIEŤ!!!KEĎ TO NEJDE PODOBROM,PôJDE TO PO ZLOM!!!ALEBO BUDEME ČAKAŤ,KÝM SA TÍ SADISTI SAMI ZADUSIA???!!!