MIMI: SADZV sa chystá na prerobenie,alebo nákup takýchto vozidiel plyn, žial ide zatiaľ o Zvolen ak chceš môžem ti sem prepísať jeden článok z novín, na inete nieje. A v tedy ked vyšiel ten článok v novinách r.2005-jar, asi netušili že budú robiť aj BB v r.2006. Preto si myslím že by mohli splynofikovať aj B.Bystricu. ?
mimi
http://www.mimi.ic.cz/thumbnails.php?album=4