Reply on: nervak #16004:
Prestaň tu už tárať kraviny prosím ťa. keby tak SAD ZV chcel nové autobusy na plyn, tak ich už rovno kúpi priamo z výroby. Karosa ponúka v sortimente aj autobusy rady B952E na CNG. prerábky určite nieje lacnejšia, ako nákup priamo nového autobusu na CNG.
Vladimír
Neviem, či som Ťa pochopil správne. Ty si myslíš, že Trollino je rovnako hlučné ako Urbino???