Reply on: janok123 #15885:
Sorry,ale o akom meste to hovoríte?BB?To už nie je mesto!Už 4 mesiace a 29 dní to je dedina!!!S Vaším článkom,žiaľ,sa musím stotožniť,preto treba BOJKOTOVAŤ SADistov VŠETKÝMI SPôSOBMI!HOC AJ EKOTERORIZMOM!KEĎ NIE TROLEJBUSY,TAK RADšEJ NIČ!aLE TIE AUTOHNUSY SADISTOV NEMOŽNO NAĎALEJ TRPIEŤ!!!KEĎ TO NEJDE PODOBROM,PôJDE TO PO ZLOM!!!ALEBO BUDEME ČAKAŤ,KÝM SA TÍ SADISTI SAMI ZADUSIA???!!!
DM 904.001
PS:Nič proti Trollinám,ale Urbiná sú iba prekapotované Ikarusy 280!Ide mi prasknúť hlava,keď okolo mňa prejde ten Solarhnis hlučný ako tank!A keď takéto veci budú ďalej pribúdať,stihne nás SADistický osud,ktorý nás premení na dedinu,tak ako Vaši Zvolenskí SADisti premenili BB na dedinu!!!Chcem tým povedať,že SADizmus nemusí byť vždy pod značkou SAD,ale jeho zástupcov nájdeme v každom DP,lebo nieto celkom elek3ckého DP...obávam sa...nikde na svete!!!Majte sa a na záver:Jediný dobrý autohnus je taký,čo z neho robia na šrotovisku kocku,ktorá sa dá roztaviť a z toho urobiť napríklad brika!!!