Reply on: janok123 #15885:
Sorry,ale o akom meste to hovoríte?BB?To už nie je mesto!Už 4 mesiace a 29 dní to je dedina!!!S Vaším článkom,žiaľ,sa musím stotožniť,preto treba BOJKOTOVAŤ SADistov VŠETKÝMI SPôSOBMI!HOC AJ EKOTERORIZMOM!KEĎ NIE TROLEJBUSY,TAK RADšEJ NIČ!aLE TIE AUTOHNUSY SADISTOV NEMOŽNO NAĎALEJ TRPIEŤ!!!KEĎ TO NEJDE PODOBROM,PôJDE TO PO ZLOM!!!ALEBO BUDEME ČAKAŤ,KÝM SA TÍ SADISTI SAMI ZADUSIA???!!!
cerno