VehiclesBusesOtokar Kent C 18,75 › #3327

Fleet number:3327
Type: Otokar Kent C 18,75
Builder: Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş., Sakarya, Turecko
Serial number: 9019
VIN: NLRTMZ180NA009019
Plate: BT-101EG
Manufactured: 2021
In service: 11.1.2022
Acquisition price: 254 950 €
Depot: Jurajov dvor
Information system: BUSE BS 300, BS 301
BUSE BS 303
BUSE BS 370 (1920 × 540 px; V), BS 370 (1920 × 540 px; V)
BUSE BS 310 (176 × 24 px RGB), BS 310 (128 × 19 px RGB), BS 310 (128 × 19 px RGB), BS 310 (32 × 19 px RGB), BS 310 (32 × 19 px RGB)
BUSE BS 310 (15 × 12 px white)
Additional information: low-floor vehicle, air-conditioned vehicle
Other data: Od konca 9/2022 vypravovaný prevažne ako záložné vozidlo.
Last records of service:
27 Jun 2026 ZV-A/23
88/3
49/2
21/5
X4/83
83/10
4/11
26 Jun 2026 99/4
ZV-A/23
91/2
All records of service

Comments

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Cancer #12:
Proste chce potesit ludi dost ludi sa usmeje ked to vidi ns tabulach proste pre radosť aby potešil ludi
Reply on: Brancibetar #4:
3327 a 3328 su vždy na operatívnej zálohe, nič sa tam nedialo, proste dokončil zalohu na linke ktora končila pod mostom snp a išiel buď na svoje stanovisko alebo hradiť niečo ine. Cedule to blahoželáme to ten vodič použiva evidentne často tiež som si to párkrát všimol
Reply on: 3pa3ck3 #9:
Nie, to je jeden z vodičov so špeiciálnymi potrebami čo si to tam nastavuje vždy miesto cielu záložné vozidlo keď nieje na linke.

Aby každý už z dialky videl že je iný.

SorTNSA02 6130

Reply on: Tombo #10:
Aha, on 10.6. nebol na L37..
Reply on: Brancibetar #4:
Najprv si zisti fakty a potom môžeš zdieľať príspevok s fotkami......
Reply on: Brancibetar #4:
Predpokladám, že šlo o objednávku pre svadobčanov
Reply on: SorTNSA02 6130 #5:
O vašu pozornosť vobec nestoji ten vodic.... to je to posledné co by chcel 🤣🤣🤣🤣
Reply on: Brancibetar #4:
Mas stym nejaký problem alebo aka co? Určite tak neodchádzal aj s ľuďmi z nastupista 37 len tadiaľ prechádzal ked uz alebo presnejšie vychádzal z pod mosta prec ked isiel hradit hocijakú linku?
Reply on: Andrej #1:
Neviem, ale išiel som ním 26. 4. Ako záložné vozidlo (bol som v TAM 272 A 180 M #1414 keď sa pokazil)

SorTNSA02 6130

Reply on: Brancibetar #4:
Viem že to vodic neurobil prvý krát. A cieľ splnil, dostal našu pozornosť.

Brancibetar

Za-u-jí-ma-vé. Dnes dosiel tento kebabar pod most snp. Odchádzal ako zv namiesto 37.
#2216, #3327 a #8771 odpočívajú pod Mostom SNP.
Reply on: Andrej #1:
Leštenkári, ktorí jazdia služby ZV potrebujú mať svoje istoty. Predsa nebudú čančať pokaždé nové vozidlo... 👽
Pre aký dôvod sa u autobusov vypravujú tie isté vozidlá furt ako ZV? U električiek to dáva zmysel ak je voz nespoľahlivý, ale keď ide o takmer nové autobusy tak nebolo by viac logické aby sa na týchto výkonoch striedali?