Reply on: LUKYmhd #87066:
Samozrejme, ja nehovorím že nie, tak by to mali byť
V súčasnosti máme len jednu možnosť – povinne všetkých posielať na cestu.
A ľudia by ju neofrflali, ale ocenili, s čím asi bude súhlasiť každý, kto tam občas čaká na bus.


maco.mhd
Trošku som sa rozohnil uvedomujem si to ale treba poveď že spôsoby sú len mesto/štát nechce