Reply on: monoblok #84763:
Na tretej fotke vidím, ako sa autobus otáča cez plnú čiaru (ešte doplnenú o šrafovanie), priamo cez šípky ukazujúce rovno. Toto naozaj nie je miesto, kde sa dá legálne otočiť.

Žiaľ.
Tak možno je vytriezvenie z elektroošiaľu bližšie, než by sa zdalo.
Bjorn
Doba sa mení a spotreba elektriny neustále rastie. Tomu je skrátka potreba prispôsobiť infraštruktúru a to je úlohou štátu. Vymyslel sa vlak, štáty začali stavať železnice ako službu vo verejnom záujme. Vymyslelo sa auto, štáty začali stavať cesty a diaľnice. Vymyslela sa elektrina, štát postavil energetickú infraštruktúru. Všetko z toho sa vyvýja a infraštruktúra sa tomu prispôsobuje, rozširuje a modernizuje. Inak tomu nemôže byť ani v prípade energetiky a dávať to za vinu elektromobilom je obyčajný alibizmus a hľadanie verejného nepriateľa.