Reply on: monoblok #84763:
Na tretej fotke vidím, ako sa autobus otáča cez plnú čiaru (ešte doplnenú o šrafovanie), priamo cez šípky ukazujúce rovno. Toto naozaj nie je miesto, kde sa dá legálne otočiť.

Žiaľ.
Tak možno je vytriezvenie z elektroošiaľu bližšie, než by sa zdalo.
Dispecer
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22638362/vodic-mhd-varuje-otacanie-autobusov-je-na-stvorprudovke-nebezpecne.html