Reply on: monoblok #84763:
Na tretej fotke vidím, ako sa autobus otáča cez plnú čiaru (ešte doplnenú o šrafovanie), priamo cez šípky ukazujúce rovno. Toto naozaj nie je miesto, kde sa dá legálne otočiť.

Žiaľ.
Tak možno je vytriezvenie z elektroošiaľu bližšie, než by sa zdalo.
2TheMHDmarek3
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22637383/obnova-elektrickovej-trate-je-ohrozena-developer-hrozi-zamernymi-prietahmi.html