Reply on: Yogi616 #81812:
Ehm, po električkovej trati sa nesmie jazdiť busmi, lebo sa poškodzujú výhybky. Na Jazere sa tiež nebude lebo by sa poškodili.. oh wait, od VSS až po Važec nie je výhybka ani jedna. A medzičasom, ten 80 "testovací" hodinový zácvik po skončení kurzu sa robí s cestujúcimi normálne na linke ?
a aj to vysvetlenie prečo ma dostalo
Yogi616
„Medzičasom nám skončilo vodičský kurz 22 ľudí, ktorí ešte musia v testovacej prevádzke s našimi vodičmi najazdiť bez cestujúcich ďalších 80 hodín. Až potom môžu byť v DPMK nasadení do služieb.“
To on ani nevie, ako prebieha kurz?