Reply on: 110mat110 #81823:
Samozrejme, kazda vyhovorka by mala davat zmysel ? Zmysel dava aj to, ze sa cesujuci nemusia ucit nove cestovne poriadky kazde dva tyzdne, ale pockaju s tym do septembra. Tak ako aj zachadzka linky 19 k Botanickej zahrade, sice predzluje a strpcuje cestu vsetkym, nemame vsak na normalnu nahradnu dopravu, tak platame beznymi linkami ? Co som si vsimol, linku 24 v obchadzkovej trase vyuziva fakt malokto, resp. vdaka intervalu a meskaniam je v obchadzkovom useku vyuzivana uplne nahodne, mnoho ludi si radsej pocka na "svoju" linku 19, ktora sice ide v tej istej trase, ale cestujuci ju narozdiel od 24ky poznaju.
Yogi616
„Z technického ani bezpečnostného hľadiska sme netrvali na tom, aby sme mohli jazdiť autobusmi po koľajniciach.“
Akí hlúpi ľudia to len žijú mimo SVK, keď dovolili prevádzku autobusov po "koľajniciach". To ozaj niekto taký môže riadiť podnik...