Reply on: gabo5607 #57565:
? ? ? No mne sa minule podarilo už aj priestupkové foto, aj telefon zajazdy atď. Ale presne ... Neviem čoho sa boja, či mám veliteľstvo DP na FB či čo ? NIKDY také fotky posieľať nebudem. Zopár krát som chuť mal poslať pár fotiek linky 72 (voz nezverejním), čo by sa ťažko objasňovali danému vocičovy. Ale načo robiť bordel ? O rok o 2 keď si tie fotky budem pozerať, tak sa zasmejem natom, akých máme vodičov,a nie, že im dopomôcť k výpovedi ? . Potom by bolo byť MHĎakom zbytočné, keby som sa nezabával na perličkách košickej MHD ? .Ono ... To len tu sú "nefotogenický" inde zakývu, pribrzdia abo počkajú. Tu : Berú vysielačku do ruky, a už JCX 2 tu ****
SHORTY
dávam si robiť kalendáre na rok 2011 (formát A3, foto tram a aj bus a trol) cena 10éčiek...
ak máte záujem napíšte na hsmdke@yahoo.com do 8.10.2010