Inak k nedavnej debate o L19, dnes som sa bol previesť a nevšimol som si že by vodič porušil nejaky predpis ak prehliadnem to že sa stoji na električkovej zastavke.... Na NMM je prikazany smer do prava (smer amfik) ale je tam dodatkova tabula OKREM MHD a vjazd do pešej zony je tiež povoleny MHD a je tam semafor STOPka a všetky potrebne značenia takže neviem komu čo leži v žaludku.
Zaspal som niečo alebo mimoriadnosť?
ale jasné, je to blbosť..
Peter55
http://imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=67903&idt=u&idg=4957&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
A teraz mi povedzte kto ma dovidieť na ten uplne horny CP
Plus som si ešte všimol že tam kde sa davali nove označniky a boli vytvorene 3 riadky pre CP tak "odbornici" napchali všetky CP do hornych dvoch kde to ledva vidno a spodny nechali prazdy, na čo na reklamy a tagy od fixiek? ?
Kopu ľudi sa sťažuje na zastavkach že tam nedovidia.
Stare označniky ked su už debilne urobene tka nech su ale ked sa niečo robi na NOVO nemože sa to urobiť PORIADNE???? ?