Reply on: myslavcan #57463:
ja som bol na kolečku 15:17 zo stanice a vo voze bolo pár ľudí, pár minút pred odchodom dorazila na areál 100vka tak nejakí iemhaďaci prestupili do Cčka...
Zaspal som niečo alebo mimoriadnosť?
ale jasné, je to blbosť..
Peter55
http://imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=67903&idt=u&idg=4957&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
A teraz mi povedzte kto ma dovidieť na ten uplne horny CP
Plus som si ešte všimol že tam kde sa davali nove označniky a boli vytvorene 3 riadky pre CP tak "odbornici" napchali všetky CP do hornych dvoch kde to ledva vidno a spodny nechali prazdy, na čo na reklamy a tagy od fixiek? ?
Kopu ľudi sa sťažuje na zastavkach že tam nedovidia.
Stare označniky ked su už debilne urobene tka nech su ale ked sa niečo robi na NOVO nemože sa to urobiť PORIADNE???? ?