Inak k nedavnej debate o L19, dnes som sa bol previesť a nevšimol som si že by vodič porušil nejaky predpis ak prehliadnem to že sa stoji na električkovej zastavke.... Na NMM je prikazany smer do prava (smer amfik) ale je tam dodatkova tabula OKREM MHD a vjazd do pešej zony je tiež povoleny MHD a je tam semafor STOPka a všetky potrebne značenia takže neviem komu čo leži v žaludku.
Ja mam vyšku skoro 190cm tak dajme tomu že to ešte prečitam ale čo taky menši človek okolo 160-170cm akych je XY a deti??? Prečo sa nedal ten horny ramček pod ten spodny? To by bolo akurat.
Zaspal som niečo alebo mimoriadnosť?
ale jasné, je to blbosť..
eMareq
Re #57423 Iv: To zorali v DPMK (ani nechci vedieť čo na to povedal najvyšší pred malou chvíľou do telefónu ?) a ja som to bezhlavo opísal. L36 bude jazdiť z Hl. pošty po Moskovskú (a opačne) a L34 zostáva tak ako je. Teda sa nič dupľovať nebude.
Vďaka za pripomenutie. ? ?