Reply on: Peter55 #57544:
v histórii tohto "vlákna" nikto nikde nenarážal na konkrétny úsek DPMK (jedine Ty, ak si "odborníkmi" v #57465 myslel niekoho konkrétneho, to netuším), takže neviem, prečo do toho VLK zatiahol organizačnú štruktúru. Je síce pekné, že vysvetlil, ako to v DPMK majú rozdelené, no tým by to malo (mohlo) končiť. A keď tak spätne čítam, VLK sa pripojil do diskusie až k #57480, kde sa opäť nikde nespomínal konkrétny úsek štruktúry DPMK. Navyše, domnievam sa, že každý pochopil #57480 ako vyslovene ironicky ladený príspevok.
Vladimír
Niekedy keď čítam toto fórum, mám pocit, že "praví nadšenci MHD" by ocenili, keby sa miesto "ukrajinských pasteliek" radšej zvýraznil nevyhovujúci stav infraštruktúry ED+TD napríklad cestovnými poriadkami písanými písacím strojom.