Reply on: eMareq #57530:
poviem to k tomu asi tolko tie jej sproste blaboly ma urazaju ja inteligentny ked chcem sa dostat na AMF taq idem logicky L36 k NMM a ztamad L6/L9 a ako sa to neda tie jej zmeny by som strcil do riti. Ja co som student a sa tomu trochu venujem by som navrhol urcite lespie zmeny ako ona. ?
TA
Taktiež nezmyselne mi pripadá vedenie liniek krížom cez trať - dokonca v niektorých krátkych úsekoch viacnásobne (L 29).
Ale aby nevyznel tento príspevok len kriticky, treba aj pochváliť pripravenosť infosystému na výlukové linky - kiežby sa aj v iných oblastiach riešili situácie takto promptne.