V ramci cestovania zadarmo udajne vcera revizori kontrolovali listky v buse cislo 17 smerom od Jedlikovej cca o 7.20 rano. Vie sa k tomu niekto vyjadrit?
(tak by to malo byť vpravo - na Hviezdoslavovu, vľavo - na Mäsiarsku, vľavo - na Bačíkovu)
TA
Zákon o cestnej premávke nepozná žiadnu skúšobnú premávku, takže pani hovorkyňa sa vyhovára na neexistujúce záležitosti. Už by jej konečne mohol niekto povedať, nech sa vyjadruje, ako má, a nerobí tak hanbu DPMK. Tej si narobí podnik dosť aj sám bez nej.