V ramci cestovania zadarmo udajne vcera revizori kontrolovali listky v buse cislo 17 smerom od Jedlikovej cca o 7.20 rano. Vie sa k tomu niekto vyjadrit?
(tak by to malo byť vpravo - na Hviezdoslavovu, vľavo - na Mäsiarsku, vľavo - na Bačíkovu)
Nodes