V ramci cestovania zadarmo udajne vcera revizori kontrolovali listky v buse cislo 17 smerom od Jedlikovej cca o 7.20 rano. Vie sa k tomu niekto vyjadrit?
(tak by to malo byť vpravo - na Hviezdoslavovu, vľavo - na Mäsiarsku, vľavo - na Bačíkovu)
Dopravák
Mne je zle aj, že dopravný "odborník" neviem ako ho nazvať, všetci ho tu poznáme, nechce dovoliť PRednosť elín prichádzajúcich na kruháč na Moldavskej... V Ostrave sa to dá v Ke už nie... ☠