Reply on: TA #46531:
Končiť tam môže, veď z Južného nábrežia zíde cez MÚK tak, ako teraz L54, prejde okolo pobočky SLSP a na tej ploche medzi ČS a zastávkou vyloží cestujúcich. Tiež by to len nejak stačilo spevniť, určite by to nebolo horšie ako "pľac", na ktorom sa teraz otáčajú spoje linky 19 pri Mlyne. Len si nie som istý, či sa tam aj dokáže autobus otočiť.
jt
Čo sa týka Dneperskej... Zápchy na vnútrosídliskovej komunikácii sú preto, lebo mnoho áut si tade skracuje cestu. Radšej pôjdú po paralelnej sídliskovej komunikácii ako po Slaneckej, kde je doprava dobre vieme aká. Navyše na Križovatke pri Dneperskej sú dve stopky - jedna na paralelnej ceste so Slaneckou, druhá pred priecestím električkovej trate. K blokovaniu trate by ale dochádzať nemalo, lebo vozidlo nesmie vstúpiť na koľajisko (priechod pre chodcov/križovatku detto) pokiaľ vodidlo nie je schopné celou svojou dĺžkou plynulo prejsť cez koľajisko (križovatku/priechod). Na Slaneckej ale nie je pripájací pruch, tak sa tam treba "zipsovať" a každý sa tlačí čo najrýchlejšie z vedľajšej cesty.