Reply on: t.p #46464:
v prvom rade by som z jazera od električkovej trate vyšmaril bus linky z krásnej ( keď sa bavíme o mimo špičke + víkendy) a potom by som robil prieskumy a filozofoval, nakolko je ED vyťažená. Samozrejme, že ak nieje aj potom silný dopyt a cestuje len vzduch, tak budiš, ale realita taká nieje. No a k zverstvu L19 do krásnej a súčasnému zrušeniu L 3 ( ak tomu dobre rozumiem ) sa ani nevyjadrujem, lebo by ma tu ešte zabanovali.
tbus