Reply on: jt #46150:
Miki s tým má dosť málo, to sa ukulo (a stále kuje) až neskôr.Lenže to je aj chyba samospráv, že si nedokázali pretlačiť tieto veci do operačných programov. Ale tak vieme, ako veľmi "záleží" mestám na Slovensku na verejnej doprave (česť výnimkám)
Čo treba urobiť, aby nám €Ú poskytla peniaze na obnovu vozového parku tak, ako Maďarom
cybernetic
kto by uz len podal z DPMK ziadost.....
Je verejnym tajomstvom o tlakoch tzv. plynovej lobby na "splynovanie " dopravy v KE