Reply on: cybernetic #46136:
Tak ako píšeš, podľa vedúceho AD nerobia nič. Som oboznámený s týmto problémom dosť podrobne a viem presne kto v dielni nerobí nič. Neraz som tam prišiel aj ja a "on" bol rozvalený a čítal noviny. Určite vieš koho myslím.
cybernetic
odpoviem,mozno sa najde,len tu ide o ucelovy tlak na TD,ako celok ktory sa zacal po zluceni AD+ TD