Reply on: jt #46150:
Miki s tým má dosť málo, to sa ukulo (a stále kuje) až neskôr.Lenže to je aj chyba samospráv, že si nedokázali pretlačiť tieto veci do operačných programov. Ale tak vieme, ako veľmi "záleží" mestám na Slovensku na verejnej doprave (česť výnimkám)
Čo treba urobiť, aby nám €Ú poskytla peniaze na obnovu vozového parku tak, ako Maďarom
cybernetic
1002,1017,1020 su na SP,akurat prevadzka ma "až" 2 zvaračov s papiermi a ti nestihaju,vyrabaju blatniky,zvaraju,brusia.... aj ked podla karierneho veduceho AD,nerobia nic.
1009 je v poradi na blatniky a plechy.
Slabinou trolejbusou /po 16. rokoch prevadzky/ je plecharina,blatniky.Vyzbroj -elektro-vydrzi dalsich 15 rokov