Reply on: eMareq #4251:
No, neviem... Pred "veľkým treskom" 4.9.2000 som už pravidelne DPMK navštevoval a už niekoľko rokov predtým som pozorne sledoval, ako sa návrh týchto zmien vyvíja. Návrhov bolo viacero, ani ten "akože schválený" v začiatkoch nevyzeral tak ako nakoniec vonku šiel, ale L21 na trase Baňa - NO - Ťahanovce, to počujem (čítam) prvý raz.Dokonca ani pri jednom z prvých návrhov na zmenu linkového vedenia k 6.12.1995 takáto linka nefiguruje. Zrejme tých návrhov bolo viac ako som myslel. Ale L21 v takejto trase určite nejazdila.
? (I keď takú L18 som vždy chcel predĺžiť, ale inak.)
cez vikend s dvoma linkami (18 a 34) a tu uvadzam moju vymyslenu trasu (nieje to navrh, ale kto chce moze reagovat)
PIT
Tak to je poriadna sila verejne hlásať takéto klamstvo. A ja som ešte ZSSK vypisoval, že nech tie 840 používajú na prímestskú a regionálnu dopravu, na ktoré sú určené a vôbec nie na diaľkové trasy, ako ZV-BB-ZA-CA-Skalité. Aké je to už pohodlie cestovať na sklopnej sedačke v priestore pri dverách (nehovoriac o tom, že 2-vozňová súprava v špičke niekedy kapacitne nestačí a ľudia tam ešte stoja a tí čo sedia majú minimálny priestor na nohy. A takto sedieť zo 2 hodiny je tiež za trest. Čo sa týka času jazdy podľa GVD sa viditeľne skrátil iba u Zr vlakov idúcich cez Vrútky, keďže tam nestoja 10 min kvôli prepriahnutiu lokomotívy. Inak žiadny zázrak neexistuje, tak ako si napísal.
Takže sa opäť vyznamenal jeden z NEKOMPETENTNÝCH, ktorý by mal okamžite dostať padáka.