Inak, čím to je, že som dosiaľ nepočul hlásenie zastávky Teplého?
(Teda "... Zastávka Hraničná ... Nasledujúca zastávka (nič) ... Zastávka (nič) ... Nasledujúca zastávka Boženy Slančíkovej - Timravy ...")
(Teda "... Zastávka Hraničná ... Nasledujúca zastávka (nič) ... Zastávka (nič) ... Nasledujúca zastávka Boženy Slančíkovej - Timravy ...")
Dispecer
Re #38315 Josip3211: Záleží od vodiča, pred 2 hodinami v 3517 na 12-tke (po Podnikateľskú), to fungovalo ako klasická konečná zastávka, znamenie na výstup netrebalo dávať. ?