Inak, čím to je, že som dosiaľ nepočul hlásenie zastávky Teplého?
(Teda "... Zastávka Hraničná ... Nasledujúca zastávka (nič) ... Zastávka (nič) ... Nasledujúca zastávka Boženy Slančíkovej - Timravy ...")
(Teda "... Zastávka Hraničná ... Nasledujúca zastávka (nič) ... Zastávka (nič) ... Nasledujúca zastávka Boženy Slančíkovej - Timravy ...")
5
Navrhoval som jednoduché riešenie:
- skrátiť L27 po Exnárovu,
- predĺžiť L55 od DH-MiÚ cez Sečovskú na NO.
Myslím si, že ľudia od Torysy by 100-krát radšej uvítali viac spojov cez KRATŚIU trasu (Sečovskú - teda L15+55) ako polodementnú L27, aj za cenu straty priameho spojenia so ŽST a Prešovskou.
90% Furčanov by bolo spokojnejších, odvážim sa tvrdiť.
Navýšenie km (pre dopravcu) by pritom nebolo veľké. O to menej po otvorení mostov na Sečovskej.
Kto je ZA?