Inak, čím to je, že som dosiaľ nepočul hlásenie zastávky Teplého?
(Teda "... Zastávka Hraničná ... Nasledujúca zastávka (nič) ... Zastávka (nič) ... Nasledujúca zastávka Boženy Slančíkovej - Timravy ...")
(Teda "... Zastávka Hraničná ... Nasledujúca zastávka (nič) ... Zastávka (nič) ... Nasledujúca zastávka Boženy Slančíkovej - Timravy ...")
Irisb
Peter55: viem ? ....inak je zaujímave ze ani jeden z furcianskych obyvatelov co tu prispieva nie je spokojny s dopravou a novym LV na furci........si myslim ze to hovori jasnou recou....