Reply on: pedro77 #36820:
aký je v tom praktický rozdiel ( chápem, na čo Ty narážaš )? Ak si ja zvolím PCL a 60-minútový CL, to už neznamená, že mi ho vydal systém? Tak kto ho potom vydal? Slovenské pedagogické nakladateľstvo či Matica slovenská, či kto? Veď každý jeden zakúpený CL je " systémom vydaný ". ( A to nehovorím ani o tom, že tá ponuka, ktorá sa má zobrazovať po zatlačení " Zakúpiť PLC " sa nezobrazuje správne. )Mám dojem, že tento problém je vytvorený len umelo - nedokonalosťou systému, ktorý sa v KE využíva.
ako som už písal v bode 3, stalo sa mi už ( viackrát ), že počas platnosti 1 zakúpeného CL mi zakúpilo ešte ďalší.
pedro77
kartu pri nastupe do dalsieho vozidla nemusis prikladat, je to po technickej stranke nezmysel. dpmk ale uci ludi aby tak robili aby si nemysleli ze mozu cestovat donekonecna a videli kolko minut im este ostava