Dnes som zazrel L73T. Mi nieco uslo??? Ved sa vravelo, ze bude fungovat az od septembra, v case sk.roka
Btw, dnes pekny zazitok mojej tety na NO. Hodinu aj nejake drobne cakala na L72 do Myslavy :D:D:D. Chapem, ze vodicov niet, ale ze nepridu 4 spoje, to je moc si myslim
.
Btw, dnes pekny zazitok mojej tety na NO. Hodinu aj nejake drobne cakala na L72 do Myslavy :D:D:D. Chapem, ze vodicov niet, ale ze nepridu 4 spoje, to je moc si myslim
.
ako som už písal v bode 3, stalo sa mi už ( viackrát ), že počas platnosti 1 zakúpeného CL mi zakúpilo ešte ďalší.
pedro77
1. ak ti z karty stiahne 60minutovy listok, a povedzme o 20minut vystupujes, tak ho prilozis ku krabici a zmeni sa na polhodinovy a mozes este 10minut cestovat v dalsom spoji
4.neda sa! skusal som to uz, nejde to a na tvoju radu som si aj pozrel manual a teraz z neho citujem: ""Tlačidlom potvrdiť a opätovným priložením karty dôjde za zakúpeniu lístka ( lístkov). Tieto lístky sú navolené na pevno, nie je možné ich ďalej optimalizovať a preto nie je ani nutné označovať si BČK pri výstupe z vozidla.""
5.vyzera to tak ze stiahne ale nestiahne, radim ti, sleduj kolko mas korun na karte