Dnes som zazrel L73T. Mi nieco uslo??? Ved sa vravelo, ze bude fungovat az od septembra, v case sk.roka
Btw, dnes pekny zazitok mojej tety na NO. Hodinu aj nejake drobne cakala na L72 do Myslavy :D:D:D. Chapem, ze vodicov niet, ale ze nepridu 4 spoje, to je moc si myslim
.
Btw, dnes pekny zazitok mojej tety na NO. Hodinu aj nejake drobne cakala na L72 do Myslavy :D:D:D. Chapem, ze vodicov niet, ale ze nepridu 4 spoje, to je moc si myslim
.
ako som už písal v bode 3, stalo sa mi už ( viackrát ), že počas platnosti 1 zakúpeného CL mi zakúpilo ešte ďalší.
Isidor
Tete revízorke minule zúrivo pípalo čudo a bola nespokojná, vraj treba označovať po prestupe.
Re #36807 TA: To nedáva zmysel, aby to platilo počas nedostatku vodičov. Počet vodičov je síce (predpokladám) v nedeľu aj sobotu rovnaký, ale v nedeľu je nižší počet odjazdených kilometrov (a hodín). Čiže by bolo výhodnejšie urobiť to podľa zdravého rozumu 3x nedeľa a 1x sobota, než 3x sobota a 1x nedeľa. Čomu navyše asi nikto okrem autora tohto nariadenia nerozumie. Totálna demencia toto.