mne sa vzdy rano zdvihne adrenalin(to namiesto ranajsej kavy),ked je v autobuse smrad a clovek si nema kam sadnut.ze by som bola diskriminovana?vzdy mam dilemu bit a kricat na cely autobus.potom si vsimnem ostatnych ktori kludne stoja a tvaria sa ze im to nevadi.
KVKV
No myslím, že zostane VELA! Aj keby ju úplne zrušili, tak ešte za 50rokov bude po meste vela stlpov a kolajníc. Oni totiž ani tú likvidáciu by neboli schopní vykonať dosledne.