mne sa vzdy rano zdvihne adrenalin(to namiesto ranajsej kavy),ked je v autobuse smrad a clovek si nema kam sadnut.ze by som bola diskriminovana?vzdy mam dilemu bit a kricat na cely autobus.potom si vsimnem ostatnych ktori kludne stoja a tvaria sa ze im to nevadi.
Kari
Papyr: tých 38% sú zo súčasného stavu pre pracovné dni, celkovo je to 49% dole, ak som tie čísla správne pochopil. A áno, úsek Ke - Mo - RV sú navrhované samé nuly.
Isidor: je to pravda, práce na projekte koridoru cez PO sú zastavené.