Reply on: Axel #29808:
je to otázka €€, DP bol oslovený takou ponukou (nezávislé vypracovanie+prieskumy), ale nič sa nerealizovalo. Dá sa samozrejme aj bez toho, závisí na tvorcovi LV ako správne odhadne a zostaví LV a prípadne upraviť po zavedení. škoda je, že pôvodný návrh sa "odbornými pripomienkami" zo strany expertov z MČ+mesto takto rozbije až možno stratí pôvodný zámer. K expresom, ako už bolo povedané, si myslím že nemajú zmysel vôbec.
Axel
Je mi ABSOLUTNE jasne, ze Palackeho je len prestupny bod. Zaoberal sa navrh LV tym, kam potom prestupuju?
PS: ak by ich prestupny bod malo byt NO, tak idu aj dnes 38kou..., ak by chceli ist dalej k NMM, tak vystupia o zastavku neskor (viac spojov na prestup). Otazka: smeruju na THC/Furcu/oblast velkeho Tesca alebo nie?