Reply on: Axel #29808:
je to otázka €€, DP bol oslovený takou ponukou (nezávislé vypracovanie+prieskumy), ale nič sa nerealizovalo. Dá sa samozrejme aj bez toho, závisí na tvorcovi LV ako správne odhadne a zostaví LV a prípadne upraviť po zavedení. škoda je, že pôvodný návrh sa "odbornými pripomienkami" zo strany expertov z MČ+mesto takto rozbije až možno stratí pôvodný zámer. K expresom, ako už bolo povedané, si myslím že nemajú zmysel vôbec.
Axel
A v novom LV sa odstranuju dnesne subehy
L53,54,55 - s trolejbusmi?
L56 - s elektrickami?