Reply on: 5 #22218:
konečne tu niekto trafil klinec po hlavičke... ? Ale ako vidíš, hneď vedia obrátiť tému... Nedá sa, je to ďaleko a podobné "žvásty"... Ich záujma, kto má krajšie fotky a kto čo robí a kto sa s kým kamaráti a len navzájom sa osočovať...
Nechápem Shortyho, písal niečo, že nemá fotky. Zaujmavé, že každí z fotografov má kopec, ba až tisícky fotiek vo svojom compíku a aj z netradičných miest...
?
Diggi
http://www.mestskadoprava.net/galeria/picture.php?cat=search&image_id=9416&search=date_creation:2006.03.21;cat:5|AND