Mohly bi ste tu dat dajake fotky toho solarisu čo horel ???
Už ked to bolo v novinach aj v spravach tak potom prečo to nieje na tomto webe ?? ? ? ? ?
Už ked to bolo v novinach aj v spravach tak potom prečo to nieje na tomto webe ?? ? ? ? ?
vdaka
eMareq