Mohly bi ste tu dat dajake fotky toho solarisu čo horel ???
Už ked to bolo v novinach aj v spravach tak potom prečo to nieje na tomto webe ?? ? ? ? ?
Už ked to bolo v novinach aj v spravach tak potom prečo to nieje na tomto webe ?? ? ? ? ?
). Nižná Myšľa, Lorinčík s dá, teoreticky aj vstupný terminál na letisku.
vdaka
Sheep
kedze mi nikto nedal FUNKCNY email do imhd tak som fotky poslal E499, on uz ma namna svoj nazor, mal ich umiestnit na svoju stranku len zatial je ich tam len par a so strankou sa nic nerobi