Reply on: 5 #22218:
No pokial mas auto nemas problem ale fotit v lokalite kde mhd ide 2x - 3x denne alebo 2 hodinovom intervale je trosku problematicke. Na niektorych zaujimavych miestach je zase velmi husta premavka, takze bez poriadneho zoomu je to trochu problem a inde zase nemozes fotit ak svieti slnko ? A myslim ze na kazdom hlavnom tahu sa daju spravit zaujimave fotky len sa treba na to pozriet z trochu ineho pohladu a porozmyslat kde su napriklad mosty v ke ?
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&typ=15trm&no=133&id=27302aeef7f021f6f1f0f134
). Nižná Myšľa, Lorinčík s dá, teoreticky aj vstupný terminál na letisku.
vdaka
Sheep
kedze mi nikto nedal FUNKCNY email do imhd tak som fotky poslal E499, on uz ma namna svoj nazor, mal ich umiestnit na svoju stranku len zatial je ich tam len par a so strankou sa nic nerobi