https://thumbsnap.com/i/Hd8XPeRc.mp4
Rampa je stena. Na červenú sa ísť dá, ale cez stenu nie. Logika riadenia signalizácie je tiež debilná, ale to je dlhodobý problém. Veci musia byť dizajnované tak, aby počítali s ľudskou tuposťou. Nie tak, že sa spoliehajú na dodržiavanie predpisov. Zmysel rampy má byť aby nehodám zabránila, nie ich spôsobovala.
Rampa je stena. Na červenú sa ísť dá, ale cez stenu nie. Logika riadenia signalizácie je tiež debilná, ale to je dlhodobý problém. Veci musia byť dizajnované tak, aby počítali s ľudskou tuposťou. Nie tak, že sa spoliehajú na dodržiavanie predpisov. Zmysel rampy má byť aby nehodám zabránila, nie ich spôsobovala.
MatejBA
135 chodila ulicami, od ktorych zastavky MHD casto boli blizsie ako by si sa viezol (napriklad ak by si isiel z Jana Stanislava na Molecovu, tak to bolo tusim 7 ci 8 minut + stal na zastavke najdalej od elektriciek - za tu dobu si bol na Nad Luckami/Segnerovej a v elektricke). Radsej by som dnes videl skor posilnenu L35 a ak by skor koncila na zastavke Tesco Lamac (s ponechanim zachadzky na Dubravsku cestu).
133 bola fajn, ale ako napisali ini, zapchy ju celkom pochovali (mne rano vyhovovala, ale tiez mi prisiel absurdny interval 6 minut ci kolko to chvilu mala). Ak by spravili zachadzku L29 na prestupny uzol Molecova namiesto zastavovania na zastavkach na Devinskej ceste, tak by si mal 133 plne nahradenu, a ludia z Devina by mohli lepsie prestupit z/na elektricky.