Reply on: S499.1023 #4588:
https://www.dpmb.cz/dopravni-nostalgie-2026https://www.dpmb.cz/sites/default/files/infotabule/nostalgie_2026_web.pdf
Párkrát som na tejto akcii už bol, ale či sa tam dá niekde platiť kartou, to neviem. V historických vozidlách som u sprievodcov terminály na karty nevidel.
Neznáme zastávky (iba názov z CP)
FIZZ