Zákon neprikazuje mať súkromný pozemok oplotený. Pokiaľ zo zaparkovaných vozidiel nevytekajú prevádzkové kvapaliny, nemá sa mesto starať, že tam parkujú, je to súkromný majetok a sú mimo komunikácie a neblokokujú premávku.
Ten štrkom vysypaný pľac pred domom nie je pozemnou komunikáciou, teda mesto nemá pravdu v tom, že by mal požiadať o vyznačenie parkovacieho miesta (pravdepodobne za patričné výpalné). Na druhej strane si môže kúpiť značku pre vyhradené parkovanie a nainštalovať ju tam, pretože na vlastnom pozemku nepotrebuje súhlas mesta a dokonca ani KDI.
Je to možné, z tejto zastávky to bolo na konečnú Dlhé Diely cca 350 m (podľa waze) alebo 5 min. pešo. Nikdy som danú linku nevyužil, takže neviem, kde bola predošlá zastávka.
Čo je to Dopravná nostalgia? Ja som sa teraz vrátil z Rail Business Days a karty brali všade. Inak je ale ČR v tomto dosť zabrzdená.
Mmch., minulý víkend v Trenčíne na Kukanovej desine ma pobavil nejaký Ossi, cca. 160 cm, celý v maskáčoch a silný hlas, asi sympatizant AfD, ktorý v krčme vykrikoval, že sú povinní prijímať platby QR kódmi, že si to vopred naštudoval. Lenže podstata problému zjavne spočívala v tom, že všetkým tie QR kódy fungovali, len jemu nie.
Kedy budeme mať autonómne tramvaje v Bratislave? V depe a potom aj na bežných linkách v uliciach mesta? Budú skôr ako autonómne autobusy (min. dĺžka 12 metrov, žiadne pidivozítka)?
Môže byť, hlavne ak tam bola električka a zastávka Jurigovo nám.
Nedalo by sa ale použiť aj staré mapy MHD? Sú tam zastávky vyznačené tak aspoň na +- odhad ich polohy. Napríklad Liscie údolie tam vyzerá, že bolo hneď za križovatkou Liscieho údolia a Pod rovnicami.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
MatejBA
Nedalo by sa ale použiť aj staré mapy MHD? Sú tam zastávky vyznačené tak aspoň na +- odhad ich polohy. Napríklad Liscie údolie tam vyzerá, že bolo hneď za križovatkou Liscieho údolia a Pod rovnicami.