Reply on: Ike #4274:
OK, vdaka. Takze som si mylne myslel, ze to je len ked je tam prechod pre chodcov.

Keď primátor ukáže prstom na nejaké miesto, tak zrazu už netreba ani ten váš slávny MIB s jeho pseudoodbornosťou. 
gejza