Reply on: 810zssk #4095:
Väčší problém je imho nezastavovanie na HLST ako zastavovanie v Stupave. Akože ten prestup by pokojne mohol byť v Brne. Ale, tá Viedenská vetva nepôjde len do Viedne, ale aj Grazu a Ľubľany. Cez Brno by to asi bola trochu zachádzka.



3pa3ck3
A uznávam, že v takomto prípade by vlaky Bratislava - Brno v Stupave zastavovať nemuseli, keďže by nebolo spojenie, ktoré by si nutne vyžadovalo prestup práve tam.