Reply on: Autobus39 #3853:
Ja si pamätám ako Lakatošovu MÚK Bajkalskej a Ružinovskej, tá sa veľmi dlho stavala.
že dnes som bol na Račku a Šancovej. No a neprekvapivo to tam vyzerá, ako keby Američania znova bombardovali Bratislavu.
MatejBA
Ale vsak OK, uvidime o par rokov, ked Vallo a jeho tim vie iba dotiahnut projekty, ale nic poriadne nove velke nevie spravit (Saratovska, Ruzinovska, Kosicka, Severna Tangenta, jedine co vie su pseudoakcie, farbicky a vyberat viac dani za nic