Reply on: mhd579 #3793:
Bol som na stretnutí so spolužiakmi v Bratislave na otočku (v piatok neteriným autom, ktoré bolo treba dostať z Prahy do BA a v sobotu poobede naspäť vlakom. Aj v piatok večer z Dúbravky do mesta, aj v noci z mesta do Dúbravky, aj v sobotu na obed z Dúbravky na BAHL boli autobusy vycirkusované, pričom o tom piatkovom Mercedese som si hovoril, že ten vodič hádam cez tie svetielka ani nemôže vidieť do zrkadiel.
. Ešte existuje aj sólo verzia.
6503
https://modely.heureka.sk/alltoys-trolejbus-na-zotrvacnik-1-16/?utm_source=rtbhouse&utm_medium=rtb&utm_campaign=SK%3EPRF%3EALL%3ERTB%3EPROD%3E(DRMK)&rtbhc=W9TVD2CzllrA_2tzRA4ErlmXis9dBrrk1KEh-dvZjwE.683497808.1766335358707.0.iLT55rVEgaz15TA6OgNj#prehlad/