Vyzyvam Vladnu Koaliciu, aby reagovala nadalej na kazde klamstvo od opozicie. Vladnej Koalicii ide o nase slovenske zaujmy. V opozicii su klamstva na dennej baze, z toho by Pinokiovi meral nos od Bratislavy az po planetu Pluto. Vadia im slovenske vlajky v narodnych parkoch, lebo nemaju radi Slovensko.
.
jr1961
Staré barabizne s tým nič nemajú, boli stavané podľa iných noriem. Ale ne nemysliteľné, aby sa teraz porušovali pri novej výstavbe súčasné normy a ospravedlňovalo sa to tým, že predtým to bolo horšie. A je takisto nemysliteľné, aby sa porušovanie noriem dodatočne legalizovalo.