Reply on: upravovač fotiek #3433:
Zaujímalo by ma prečo dostávam samé mínusky za normálne diskutovanie a Ike dostáva kladné hodnotenia za argumentačné fauly a osobné útoky. To vážne ľudia oceňujú hrubosť a osobné útoky miesto argumentov? To naozaj spoločnosť už klesla tak hlboko?
upravovač fotiek
Jej traumatický žážitok s Boltom sám o sebe nesúvisí s (ne)dostupnosťou MHD. Ale či tá MHD bola možnosť alebo nie je úplne normálna otázka, ktorá ma zaujíma. Či mala vôbec na výber.